Saturday, 7 April 2012

New Band Boy . New Bias . NU'EST .

. HELLO . ASSALAMUALAIKUM . ANNYEONG HASEYO . 
. SALAM SATU MALAYSIA .
//hyeeee :D

Hari ni meen nak introduce new band boy lagi :)
Nama group diaorang --> NU'EST 
Diaorang debut pada 14th March 2012
with their debut single FACE .
Nanti korang boleh laa cari dekat Youtube yee :)
okay , start to introduce .

X_223c68b0_large
//nie laa muka-2 diaorang.

//Okay , nie meen dah ambik . HarHar .

Name : Kim Jong Hyun (김종현)
Stage Name : JR ( Junior Royal )
Birth Date : 8th June 1995
Weight : 58kg
Height : 176cm
Position : Leader Rapper Dancer


Name : Aaron Kwak
Stage Name : Aron
Birth date : 21st May 1993
Weight : 57kg
Height : 175cm
Position : Vocalist


Name : Hwang Min Hyun
Stange Name : Min Hyun
Birth Date : 8th August 1995
Weight : 65kg
Height : 183cm
Position : Main Vocal, Center


Name : Kang Dong Ho
Stage Name : Baekho | White Tiger
Birth Date : 21st July 1995
Weight : 63kg
Height : 178cm
Position : Main Vocalist


Name : Choi Min Ki
Stage Name : Ren | Len
Birth Date : 3rd November 1995
Weight : 56kg
Height : 179cm
Position : Maknae , Mood Maker

okay , selamat menjamu mata .
pilih-laa mana-2 yg korang suke .
Byeee , thats all for today .

1 comment:

dyanaLkim said...

alahaiii meen!!! kita bermadu neee~~aku suka JR jugak XD

AMIRA YASMIN OFFICIAL BLOG